خرید اقساطی تا ۲۴ ماه به صورت چکی و با سقف مالی نامحدود

ابتدا لطفا برای محاسبه مبلغ اعتبارسنجی حتما با مرکز تکنیک تماس بگیرید

طرح خرید اقساطی، خدمتی جدید و متمایز از مرکز تکنیک است که به جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی ایجاد شده است تا دوستانی که قصد خرید تجهیزات استودیویی نو، کارکرده و یا دریافت خدمات آکوستیکی اعم از سالم کردن صدای محیط تا ساخت استودیو را دارند به آسانی بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.

این سرویس توسط شرکت معتبر بای چک پیشتیبانی می شود که سابقه ی بسیار خوبی در این امر دارد. شرکت نامبرده به صورت مستقل اعتبارسنجی مشتریان گرامی را انجام داده و امکان ارائه این خدمت را تایید یا رد می کند. گفتنی است مرکز تکنیک در تایید یا رد شدن اعتبار مشتریان گرامی هیچ دخالتی نمی تواند داشته باشد و این مسئله صرفا بستگی به تشخیص شرکت ByCheck دارد. اگر اعتبار شما مورد تایید واقع نشود، بدیهی است مرکز تکنیک به منظور خرید نقدی شما مشتری گرامی کمال همکاری را خواهد داشت.

                                                    درخواست خرید اقساطی

 

 

 

نکات مهم:

خرید اقساطی صرفا در صورت تایید اعتبار حساب شما توسط بای چک امکان پذیر است. نتیجه اعتبارسنجی طی ۲ یا حداکثر ۳ روز کاری از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

سقف مالی برای خرید شما نامحدود است، اگرچه اعتبار حساب و همچنین مبلغ درخواستی شما باید توسط بانک تایید شود. شما می توانید نهایتا تا ۴ قسط در یک چک پرداخت کنید. تعداد اقساط می تواند بین ۲ تا ۲۴ ماه باشد.

برای توضیحات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۷۲۰۰۹۷ تماس حاصل نمایید و یا درگاه بای چک را به طور کامل و با جزییات مطالعه فرمایید.

 

 

سوالات متداول

 

کمترین مبلغ پیش پرداخت برای خرید اقساطی چه مبلغی است؟
یک چهارم مبلغ فاکتور حداقل پیش پرداخت است.

برای خرید اقساطی حتما نیاز به حضور مشتری در محل است؟
لزومی ندارد، همه مراحل می تواند به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام شود.

چک ها چگونه تحویل تکنیک می شود؟
از سه راه ممکن است: به صورت حضوری، ارسال توسط پیک (برای شهر تهران)، ارسال توسط پست
قطعا پیش از ارسال با این مجموعه هماهنگ شود.

کدام محصولات و خدمات شامل شرایط اقساطی تکنیک می شود؟
تمام محصولات موجود در سایت تکنیک و تمام خدمات آکوستیکی این مجموعه