آکوستیک

یکی از مهمترین زیرساخت های هر استودیو آکوستیک (acoustic) آن است. این مبحث بسیار گسترده و علمی است. مشاوره برای طراحی و نصب بر اساس نیازهای مشتری و اندازه گیری نهایی، جنبه های مهم فعالیت مهندسان آکوستیک مرکز تکنیک هستند. پس از مطالعه فضا، ما چندین راه حل بر اساس شرایط و بودجه مشتری به وی پیشنهاد می کنیم. ما اعتقاد داریم که هر پروژه بخشی از رزومه ما می شود، بنابراین نهایت تلاش خود را کرده و کیفیت نهایی پروژه را تضمین می کنیم. تکنیک بعنوان یکی از تخصصی ترین و علمی ترین مراکز آکوستیک در ایران شناخته می شود. پروژه هایی که در زیر مشاهده می کنید بخشی از افتخارات تکنیک در زمینه ی آکوستیک سالن های اجرا، سالن های سینما، استودیوهای صدا و تصویر، و غیره می باشد.

 

آکوستیک استودیو عرفان عاصمی نژاد

آکوستیک استودیو خانگی خرمی

آکوستیک استودیو شهریاری

آکوستیک استودیو فراز

آکوستیک استودیو میلاد ترابی

آکوستیک مجموعه ی سورینت

آکوستیک استودیو ریاحی

آکوستیک استودیو رستم پناه

آکوستیک استودیو شرکت هیلاوس

آکوستیک استودیو حوزه هنری مشهد

آکوستیک مجموعه پالادیوم

آکوستیک استودیو بصروی

آکوستیک استودیو مرتضوی

آکوستیک استودیو فعلی

آکوستیک استودیو سپه پور

آکوستیک استودیو مجازی

آکوستیک سینمای خانگی تقوی

آکوستیک استودیو صدا و تصویر قم

آکوستیک استودیو فرهنگستان زبان و ادب بیدل

آکوستیک مجموعه پالادیوم

آکوستیک استودیو مسجد فومنی

آکوستیک مجموعه ی سورینت

آکوستیک مجموعه ی سورینت

آکوستیک استودیو پاکدامن

آکوستیک استودیو مجازی

آکوستیک استودیو نوروزی

 

مزایای اجرای آکوستیک توسط مرکز تکنیک

مرکز تکنیک هر پروژه ی اکوستیک را بعنوان هویت و اعتبار خود در نظر گرفته و فضا را با سلیقه ی بصری کارفرما پیش می برد. از این رو، تقریبا پیش نمی آید که تکنیک دو پروژه ی اکوستیک را بصورت مشابه انجام داده باشد. این باعث می شود تا هر کارفرما استودیویی خاص و منحصر به فرد داشته باشد که امضای خاص خود را دارد و چون بنا به سلیقه ی وی اجرا شده است، در استودیو احساس آرامش خاصی دارد که منجر به خستگی نشده و خلاقیت را نیز افزایش می دهد.

 

اعتماد به مرکز تکنیک

مرکز تکنیک مفتخر به جذب اعتماد مراکز بزرگ و استودیوهای مشهور و معتبر در زمینه ی صدا و تصویر و همچنین استودیوهای آهنگسازان، صدابرداران، و مهندسان میکس و مسترینگ مشهور این صنعت می باشد. اعتماد این عزیزان به تیم اکوستیک مرکز تکنیک نشان دهنده ی مسیر درست این مجموعه می باشد. آکوستیک علمی موضوعی است که در ایران زیاد مورد توجه قرار نگرفته است و اکثرا چاره ی اکوستیک کردن را نصب پنل های فومی به دیوار می دانند که نه تنها به تنهایی درست نیست، بلکه کاربر را بیشتر گمراه می کنند. اما مجموعه تکنیک با اجرای علمی اکوستیک و ارائه ی نمودار رفتار صوتی فضا، صدایی صحیح را برای تمامی کارفرمایان خود تضمین می کند.