خبرها

Technic professional audio |تکنیک عرضه کننده تجهیزات حرفه ای استودیویی (صدا و تصویر)  | تجهیزات و آکوستیک  | سری جدید اسپیکر های فوکال

سری جدید اسپیکر های فوکال

سری جدید مانیتورهای استودیویی nearfield فوکال
26 فروردین 1396

سری جدید مانیتورهای استودیویی nearfield فوکال با کیفیت بالایی ساخته شده و میدرِنجی بی طرف، استریو ایمج گسترده و دقیق و شفافیت آکوستیکی زیادی بدست می دهند.
بر خلاف اکثر دیگر مانیتورهای nearfield فوکال، سری Shape خروجی هوا ندارند و کاملاً بسته هستند و وظیفه ی پاسخگویی فرکانس وسیع را در اسپیکرهایی چنین کوچک دو رادیاتو passive در دو طرف آن ها به عهده دارند. این تاکتیک نه تنها به این معناست که تنظیم فرکانس های پایین قابل انجام است، بلکه اسپیکرها می توانند بدون نگرانی از انعکاس صدا از پشت و از بین رفتن دقت به دیوار نزدیک تر شوند.
در داخل این مانیتورها، فوکال از woofer cone ساندویچ کتانی که جدیداً طراحی شده استفاده کرده است که شامل یک لایه از فیبر کتان بین دو لایه فایبرگلاس می باشد. ترکیب مواد استفاده شده مانند مواد استفاده شده در درایورهای فوکال SM6 و SM9 می باشد. آکوستیک طبیعی تر با استفاده از روکش گردو که بر روی MDF می نشیند بدست می آید. ابعاد هر کابینت اسپیکر به دقت فراوان اندازه گیری شده است تا یک پاسخگویی خطی فوق العاده با کیفیت را تضمین کند.
مدل های Shape همچنین به یک توییتر کامپوزیتی آلومینیومی/منیزیومی وارونه ی M شکل می بالند که گفته شده است از زیر ۶ کیلوهرتز خطی می باشند.
چندین نوآوری دیگر نیز به طراحی Shape راه یافته اند: مدار القای بی طرف (یا N.I.C.) اثر سیم پیچ صدای ووفر را بر روی میدان مغناطیسی کاهش می دهد و کراس اوور توییتر را بینه می کند. بعلاوه، اطراف هر کدام از درایورها، فوکال یک سیستم TMD Surround بکار برده است که جذب هارمونیک را بهینه می کند و عمل پیستون مانند را فعال ساخته و کاهش دیستورشن را موجب شده و استریو ایمج کلی عالی تری را ارائه می کند. و نهایتاً، امپ های کلاس AB برای تضمین کنترل بهینه بر روی سیگنال و دامنه ی داینامیک انتخاب شده اند.
همچنین هر مدل، توری های محافظ، پایه های قابل تنظیم برای شخصی سازی ارتفاع و زاویه، و محلی در پشت برای سوار شدن روی پایه های دیواری دارد. همچنین مدل های Shape 40 و 50 قسمتی در زیر برای سوار شدن بر روی پایه ی میکروفون دارند.

تماس با ما

جهت ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس مرکز تکنیک

تهران - خیابان جمهوری - تقاطع سی تیر -  ابتدای میرزا کوچک خان - پلاک یک

شماره تلفن : 66720097-021