خبرها

Technic professional audio |تکنیک عرضه کننده تجهیزات حرفه ای استودیویی (صدا و تصویر)  | تجهیزات و آکوستیک  | محصول جدید کمپانی آنتلوپ اودیو

محصول جدید کمپانی آنتلوپ اودیو

Orion 32 HD
11 اسفند 1395

کمپانی پیشرو در کارت های صدا با تخصص تولید کِلاک های کلاس جهانی، شبیه سازی افکت های کلاسیک بر پایه ی FPGA، جدیدترین عضو سری مشهور کارت های صدای Orion را معرفی کرد: Orion32 HD. با ارائه ی ۶۴ کانال با کیفیت صدای خیره کننده از طریق HDX و USB3، Orion32 HD با هر DAW موجود در بازار سازگار است، که آن را انتخابی عالی برای کاربران Pro Tools و سیستم های Native می سازد.

علاوه بر آن، این محصول تکنولوژی کِلاکینک برتر Antelope Audio و توانایی شبیه سازی افکت های FPGA را بصورت بهنگام دارد، ویژگی که کارت صداهای انتیلوپ اودیو را در بازار رقابت خاص کرده اند.

مارسل جیمز، مدیر فروش محصولات انتیلوپ اودیو در امریکا می گوید: انتیلوپ اودیو متعهد بالا بردن امکانات و شکستن محدودیت ها در کارت صداهای ماست. با ترکیب قوی تبدیل دست نخورده و ابزار انعطاف پذیر FPGA برای سیستم های HDX و Native، ما در حال باز کردن فصلی جدید در نوآوری کارت های صدا هستیم. اکنون استودیو ها می توانند بین Pro Tools HD و DAWهای Native سوئیچ کنند تا به سرعت خود را با آهنگسازان مدرن لپتاپ به دست نیز وفق دهند. ما برای نشان دادن از نزدیک این نوآوری ها در نمایشگاه NAMM امسال بسیار هیجان زده هستیم.


پادشاه اتصالات

با داشتن اتصالات HDX، USB3، ADAT، و S/PDIF و ۳۲ ورودی/خروجی آنالوگ از طریق DB25، Orion32 HD تمام اتصالات مورد نیاز شما برای تنوع وسیعی از پیکربندی در هر سایز استودیویی را دارد. نرم افزار Orion32 HD برای مک و ویندوز امکانات این محصول را بیش از پیش افزایش می دهد، که با ویژگی های جدید مسیر دهی را آسان تر می کند. همچنین این نرم افزار شامل پنل های قابل جابجایی و سایز بندی می باشد که کمک زیادی به سرعت کار شما می کند.


صدای کهکشانی

Orion32 HD به لطف تکنولوژی مدیریت jitter AFC ۶۴ بیتی، تبدیلی فوق العاده واضح و و صحیح ارائه می کند. این محصول همانند OCX HD و Trinity که قبل آن آمده بودند، عمق و دقتی در استریو ایمجینگ و صحت ترنزینت ارائه می کند که دقیق ترین ضبط و پخش صوتی را تضمین می کند.


کلاسیک جمع و جور

انتیلوپ پردازش صدا را با افکت های جامع FPGA منقلب کرده است، و مدل های سخت افزاری محبوب ترین افکت های کلاسیک را با تاخیر نزدیک به صفر ارائه کرده است. مجموعه ی افکت های رایگان انتیلوپ همواره در حال افزایش است و هم اکنون شامل مجموعه ی عمیقی از اکولایزرها، کمپرسورها، و مدل های امپلیفایرهای گیتار بر پایه ی تجهیزات آنالوگ است که بر روی آهنگ های معروف بی شماری استفاده شده اند. پردازش سریع FPGA توسط انتیلوپ باعث می شود این افکت ها حس استفاده از سخت افزارهایی که بر پایه ی آن ها شبیه سازی شده اند را بدهند، و همچنین به کاربر اجازه می دهند تا چندین میکس درون میکسر Orion32 HD داشته باشد.


قهرمان خاموش

Orion32 HD برای راندمان بالا طراحی شده است و نیازی به فن داخلی ندارد، که این موضوع استودیوی شما را ساکت نگه می دارد و نیازی به رک های ایزولاتور نخواهید داشت. این محصول همچنین فقط به یک یونیت از فضای رک نیاز دارد که آن را برای استودیو های خانگی، پروژه ای، و یا استودیوهای پر از تجهیزات بی نقص می سازد.

تماس با ما

جهت ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس مرکز تکنیک

تهران - خیابان جمهوری - تقاطع سی تیر -  ابتدای میرزا کوچک خان - پلاک یک

شماره تلفن : 66720097-021