خبرها

Technic professional audio |تکنیک عرضه کننده تجهیزات حرفه ای استودیویی (صدا و تصویر)  | تجهیزات و آکوستیک  | آپولو توئین MKII

آپولو توئین MKII

محصول جدید کمپانی یونیورسال آدیو در سال ۲۰۱۷ سری آپولو توئین تاندربولت
4 بهمن 1395

یونیورسال اودیو، تولید کننده ی پیشرو سخت افزارها و نرم افزارهای حرفه ای ضبط صدا، مفتخر به معرفی آپولو تویین MK2 می باشد. این محصول که طراحی مجدد محبوب ترین کارت صدای حرفه ای رومیزی در جهان برای Mac و Windows می باشد هم اکنون در سراسر دنیا برای خرید در دسترس است.

نسخه ی جدید شامل پردازشگر بهنگام UAD-2 SOLO، DOU، و QUAD می باشد که در این کارت صدای قابل حمل و کم حجم و سبک تاندربولت خودنمایی می کنند. کیفیت استاندارد طلایی این محصول با تبدیل AD/DA که نسل جدیدی از طراحی را بهمراه خود دارد، دامنه ی داینامیک بیشتر و THD فوق العاده کمی را ارائه می دهد.

Apollo Twin MKII از تکنولوژی Unison نیز بهره می برد، که به پری امپ های میکروفون و DI های پنل جلو اجازه می دهد تا صدایی همانند بهترین پری امپ های solid-state و لامپی، بهترین امپ های گیتار ارائه دهند.

Unison بر پایه ی ادغام ورودی های آنالوگ بصورت دیجیتال کنترل شونده و پردازش UAD می باشد که به دارندگان آپولو تویین MK2 اجازه می دهد تا طیف رنگارنگی از شبیه سازی های پری امپ از شرکت های Neve، API، Fender، و غیره با دقت فوق العاده داشته باشند.

این محصول عملکردهای مانیتورینگ بهبود یافته تری نسبت به نمونه ی قبلی دارد –سوئیچ های اسپیکر Mute، DIM، Mono، و ALT اضافه شده اند. همچنین میکروفون talkback برای ارتباط آسان با نوازنده یا خواننده به این نسخه اضافه شده است. این ویژگی ها در ترکیب با اندازه ی این محصول، استاندارد جدیدی را برای کارت های صدای رومیزی وضع می کند.

همراه آپولو تویین MK2 باندِل پلاگین های UAD Realtime Analog Classics ارائه می شود که شامل نسخه های افسانه ای LA-2A، 1176LN، و Pultec EQP-1A، پری امپ لامپی و اکولایزر 610-B، و Softube Amp Room Essentials می باشد.


ویژگی های کلیدی کارت صدای Apollo Twin MkII

- کارت صدای تاندربولت رومیزی ۶×۲ برای Mac و Windows با کانورت صوتی ۲۴ بیت ۱۹۲ کیلوهرتز
- پردازش UAD-2 QUAD، DOU، یا SOLO برای استفاده از پلاگین های کلاسیک اکولایزر، tape machine، پری امپ میکروفون، و امپ گیتار با تاخیر نزدیک به صفر
- تکنولوژی Unison مدل های خیره کننده ای از پری امپ های کلاسیک لامپی و بر پایه ی مبدل ارائه می کند
- میکروفون تاک بَک برای ارتباط با نوازنده و خواننده
- عملکرد مانیتورینگ بهبود یافته شامل Mono، Mute، DIM، و ALT
- ۲ پری امپ میکروفون/لاین Unison پریمیوم؛ دو لاین خروجی؛ ورودی ساز Hi-Z پنل جلو، و خروجی هدفون
- دو خروجی آنالوگ مانیتور بصورت دیجیتال کنترل شونده برای وضوح کامل در تمام سطوح شنیداری
- تا ۸ کانال اضافی ورودی دیجیتال توسط کانکشن Optical TOSLINK
- باندِل پلاگین های Realtime Analog Classics UAD، شامل نسخه های افسانه ای LA-2A، 1176LN، Pultec EQP-1A، Softube Amp Room Essential، Raw Distortion، اکولایز و پری امپ لامپی 610-B و غیره
- اجرا کردن پلاگین های UAD توسط VST، AU، RTAS، و AAX 64 در تمام DAW های برتر

تماس با ما

جهت ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس مرکز تکنیک

تهران - خیابان جمهوری - تقاطع سی تیر -  ابتدای میرزا کوچک خان - پلاک یک

شماره تلفن : 66720097-021