خدمات قابل عرضه

معرفی بخش های مختلف

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی از مهمترین موارد فاز اولیه تدارک و تامین تجهیزات استودیو های خانگی ، موسیقی ، صدابرداری ، سینمائی ، رادیویی ، صدا گزاری فیلم و دوبلاژ می باشد. چرا که سبک و شیوه موسیقی منطقه رفتار منحصر به فرد خود را داشته و لذا الگوی پیشنهادی بصورت تخصصی و خاص خود می باشد. بابهره گیری از برترین محصولات جهانی در این امر از قبیل (کارت صدا ، میکروفون ، اسپیکر ، پروسسور و...) و با اتکا به نیروی تخصصی و مجرب و همینطور اطلاع از دانش روز جهانی ، بهترین پیشنهاد بر اساس شرایط کارفرما معرفی می گردد. بدیهی است تمرکز اول این مرکز دسترسی به مناسب ترین کیفیت مطلوب از مجموع امکانات وسیع و گسترده موجود می باشد. شیوه مشاوره بدین شرح می باشد که پس از بررسی خواسته کارفرما درزمینه نوع فعالیت ، فضای موجود و امکانات مورد نیاز ، پیشنهاد جامع بر اساس موارد فوق معرفی می گردد. این پیشنهاد قطعا از میزان دایره خواسته کارفرما فراتر می باشد و سعی در تکمیل و بهبود بخشیدن در کل مسیر فعالیت مشتریان محترم گردیده است. چراکه تکنیک یک مرکز عاری از هرنوع سلیقه ی شخصی تجاری ، به عنوان مشاور حرفه ای برای هنرمندان این صنعت معرفی گردیده است.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی

ارکان اصلی هر تشکیلات تخصصی و همینطور اعتماد هر مشتری در تامین تدارک تجهیزات حرفه ای برپایه ی پشتیبانی و خدمات پس از فروش بوده است و با علم این موضوع مرکز تکنیک طی چند دهه گذشته تلاش فراوان در اعتماد سازی و تضمین خاطر کلیه مشتریان خود نموده است. لذا با قاطعیت اعلام مینمائیم که تیم فنی این مرکز همیشه و همیشه پاسخگوی کلیه عزیزان بصورت حضوری ، تلفنی و ارتباط آنلاین بوده است و یک تامین خیال مطمئن را برای مشتریان خود به وجود آورده است.وسعت مباحث فنی بسیار زیاد می باشد و از ابتدای پروسه ی تامین تجهیزات ، تشکیلات فنی حضور در پیشنهاد ، نصب و راه اندازی ، خدمات پس از فروش ، مشاوره اپراتوری و ارتباطات بعدی دارند.به نظر دوستان تیم فنی تکنیک همیشه به عنوان نقطه قوت و استراتژیک این مرکز در جامعه صدابرداران شناخته شده است.

کارشناسی آکوستیک

کارشناسی آکوستیک

یکی از مهمترین زیرساخت های هر استودیو بحث آکوستیک آن می باشد. این بحث شاخه بسیار وسیع ، علمی و گسترده ای دارد . حضور و مشاوره جهت طراحی ، اجرا و اندازه گیری نهایی در حصول به نیازها و شرح فعالیت کارفرما بعنوان یک سرفصل اصلی و مهم برای کارشناسان تخصصی آکوستیک این مرکز می باشد. لذا بدین منظور روش های مختلفی با توجه به میزان توانمندی کارفرما در امر اجرای پروژه آکوستیکی تعریف شده است که پس از کارشناسی محیط ، پیشنهادها و نقطه نظرات لازم به سمع و نظر کارفرما می رسد. از آنجا که نگاه این مرکز به دستیابی در تضمین نتیجه نهایی کار می باشد . لذا ضمانت انجام کار برای کلیه دوستان است و این مرکز بعنوان یکی از شناخته شده ترین مراکز تخصصی و علمی در صنعت آکوستیک معرفی گردیده است.

درصد پیشرفت پروژه های جاری

تکنیک عرضه کننده تجهیزات حرفه ای استودیویی (صدا و تصویر) - کانون آواز ایران | طراحی آکوستیک

کانون آواز ایران | طراحی آکوستیک

تکنیک عرضه کننده تجهیزات حرفه ای استودیویی (صدا و تصویر) - استودیو تنظیم شریعت | آکوستیک و تجهیزات

استودیو تنظیم شریعت | آکوستیک و تجهیزات

تکنیک عرضه کننده تجهیزات حرفه ای استودیویی (صدا و تصویر) - وی دات | آکوستیک و تجهیزات

وی دات | آکوستیک و تجهیزات

تکنیک عرضه کننده تجهیزات حرفه ای استودیویی (صدا و تصویر) - استودیو انصار | آکوستیک و تجهیزات

استودیو انصار | آکوستیک و تجهیزات

برخی از برند ها

مرکز تکنیک تا کنون برندهای زیر را عرضه کرده است.

اَستون
فوکال
آپوجی
نویمن
یونیورسال آئودیو
اسلیت مدیا
ام-آئودیو
وارم آئودیو
آکسو
اسلیت دیجیتال
آی کی مولتی مدیا
آرتوریا
اس ای الکترونیک
راپرت نیو
ابلتون
تینیج انجینیرینگ

نمایندگی ها

مرکز تکنیک یکی از توضیع کنندگان مطرح در زمینه عرضه تجهیزات استودیویی در ایران است و باتوجه به قدمتش دارای نمایندگان فروش متعددی در سراسر ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگان فروش این مجموعه از دکمه زیر استفاده نمائید.

اطلاعات بیشتر

اتاق تست مجازی

مهندسان فنی و با تجربه مرکز تکنیک با صبر و شکیبائی تمام، اکثر محصولات حرفه ای و گرانقیمتی را که دسترسی کاربران به آنها دشوار است، مورد تست و آزمون قرار داده اند. شما با ورود به این قسمت میتوانید محصولات مختلف از قبیل میکروفون و پری آمپ های شناخته شده و معتبر جهان را قبل از خرید در کنار یکدیگر تست نمائید. تمامی نمونه های صوتی که در این وب سایت جمع آوری شده اند در یک اتاق استاندارد توسط نوازندگان و خوانندگان حرفه ای با قطعه یکنواخت توسط کارت صدای اِچ دی و نرم افزار پروتولز نمونه برداری شده اند تا تشابه در سیستم ضبط وجود داشته باشد.

ورود

درباره ما

مركز تكنيك افتخار دارد از سال 1382 در عرضه محصولات حرفه اي ديجيتال صدا و تصوير فعاليت مستمر داشته و بواسطه استفاده از كادر مجرب و متخصص در زمينه مشاوره خدمات و پشتيباني تجهيزات ارائه شده بعنوان يكي از مراكز برتر كشور شناخته شود. فرهنگ سازي در خصوص ، آكوستيك علمي استوديوها ، طراحي و اجراي فضاي سمعي و بصري ، تجهيزات حرفه اي صدابرداري و صدا گزاري ، ضبط ، ميكس ، مسترينگ و همينطور طراحي و تجهيز استوديو توليد پخش و اتوماسيون تصوير از اهداف اوليه مرکز تكنيك مي باشد. تكنيك بابهره گيري از شبكه فروش گسترده در سراسر كشور ، سهم بسزايي در خصوص ارتقاء سطح فكري و همچنين رواج استفاده از محصولات برتر جهاني در زمينه صنعت صدا و تصوير داشته است . این مرکز در خصوص ساخت و تجهيز و تكميل استوديوهاي صدابرداري ، دوبلاژ و فيلم سازي در بخش هاي دولتي و خصوصي اقدامات موثري را به انجام رسانيده است.

مجتبی قائمی

مجتبی قائمی

مدیر فروش
محمد رضوانی

محمد رضوانی

مدیر مالی
محمدرضا محمدی

محمدرضا محمدی

مهندس فروش
فرزان جلالی

فرزان جلالی

مدیر فناوری
فرزاد صمیمی

فرزاد صمیمی

مدیر فنی
ایمان تنها

ایمان تنها

واحد نرم افزار
بهروز گرگوندی

بهروز گرگوندی

واحد نرم افزار
جواد تهرانی

جواد تهرانی

واحد نرم افزار
رضا رفعتی

رضا رفعتی

مدير امور بازگانی بين المللی
روزبه باطبی

روزبه باطبی

کارشناس آکوستیک
آ.باطبی

آ.باطبی

طراح صنعتی
شریف اقارب

شریف اقارب

طراح آکوستیک
علیرضا . ر

علیرضا . ر

انباردار
پ.توفیقی

پ.توفیقی

طراح داخلی
س . قائمی

س . قائمی

طراح داخلی
مسهر صیاد نژاد

مسهر صیاد نژاد

روابط عمومی
شاهرخ عیوض خانی

شاهرخ عیوض خانی

نصاب آکوستیک
شاهین عیوض خانی

شاهین عیوض خانی

نصاب آکوستیک
امیر پارساجو

امیر پارساجو

واحد نرم افزار
داوود میرزائی

داوود میرزائی

مدیر تدارکات

تماس با ما

جهت ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس مرکز تکنیک

تهران - خیابان جمهوری - تقاطع سی تیر -  ابتدای میرزا کوچک خان - پلاک یک

شماره تلفن : 66720097-021